Hradecký dvůr Alžběty Richenzy

Hradecký dvůr Alžběty Richenzy

Zimní sněm

23. - 24. února 2024

Tentokrát bude zimní sněm trochu netradiční. Sejdeme se v prostorách školy DaVinci, kterou někteří už znají ze secvičných.
Zázemí školy nám umožní strávit příjemný víkend v teple a pohodě.
Zimní sněm bude tentokrát formou volných workshopů - aneb - co jsem si chtěl vždycky zkusit, ale nebyl na to na akcích čas. 

Dohled nad některými dovednostmi nám přislíbila napřiklad Hanka Smolová z Ariadne Kordéla - poradí a pomůže vám s karetkami.
Sabina Petrlíková vám ukáže jak začít se síťováním, některá děvčata už se těší, že si vyzkouší pletení šňůrek na prstech ve víc lidech (ano, opravdu mohou jednu šňůrku plést i 4 pletařky najednou).
Prostě si vzájemně vyměníme poznatky a pomůžeme si s tím, s čím pomoc budete potřebovat a bude to v silách přítomných. Například se poměřit a střihnout si punčochy, nebo nové kote.

Další kdo se s vámi chce podělit o svůj um je Michal Švihla - ten pro zájemce povede skutečný workshop, který bude probíhat samostatně, abychom se vzájemně nerušili. 
I to nám totiž prostory školy umožní.

Ve škole je i herna, takže je možné přivést i ratolesti, jen nezapomínejte - neposkytujeme chůvy, děti si musíte hlídat sami. 

Přespání možné stejně jako na secvičných ve vlastních spacácich :) 

událost na FB