Hradecký dvůr Alžběty Richenzy

Hradecký dvůr Alžběty Richenzy


MÁJOVÝ SNĚM

Vážení přátelé,

rádi bychom vás jménem organizačního týmu pozvali tentokrát na velmi netradiční setkání. Májový sněm, který vůbec není v máji a vůbec není sněm. Pro tentokrát se sejdeme o letních prázdninách a ztvárníme si dvůr na cestách.

Setkáme se o víkendu 16. - 18. července na Curii Vítkov.

Vítáni jsou všichni, kdo chtějí strávit víkend v počátku 14. století, ať už zde chtějí vyřešit své politické záležitosti, vidět se s přáteli, či jako doprovod, zbrojný, komorná, kuchařka, umělec nebo duchovní.

Skupina Osudů pro vás připravuje hru pro oživení dění a přiblížení naší doby, tentokráte roku 1315. S ohledem na reálnou i herní změnu lokality dozná proměn i charakter hry. Další podrobnosti se samozřejmě budou odvíjet od aktuálního vývoje situace.

Značná změna oproti předchozím ročníkům spočívá v tom, že nová lokalita nám umožňuje běžné fungování ohňů a kuchyní tak jako na jiných akcích dvora, tedy každá družina nebo dům si bude zajišťovat vaření samostatně.

Přihlašovat se lze do 30. 6. včetně, do stejného data poprosíme o uhrazení účastnického poplatku. Ten je pro letošní rok stanoven následovně:

Pro osoby starší 15 let urozené - 600 Kč
Pro osoby starší 15 let neurozené - 400 Kč
Děti do 15 let bez poplatku

číslo účtu: 2501449382/2010

Těšíme se na všechny a už teď se nemůžeme dočkat!

PŘIHLÁŠKA